top of page

Dubai'de Oteller

Lüks Oteller

Dubai, 7 yıldızlı otelleri ve lüks tatil köyleriyle konaklama konusunda adeta hayal gücünün sınırlarını zorlayan bir ülke. Turizmin dünya çapında en gözde seçeneklerini sunan Dubai’de 7 yıldızlı Burj El Arab’da konaklayabilirsiniz; dünyanın en yüksek oteli Jumeirah’ta bulutlarla buluşabilir  ya da  diğer 5 yıldızlı oteller ile  tatil köylerinde de konforun keyfini çıkartabilirsiniz. Kısacası hayallerinizin ötesinde lüks bir tatil hayal ediyorsanız Burj El Arab, Jumeirah, The Palm, Bvlgari, Bab Al Shams gibi birçok seçenek Dubai’de mevcuttur.

 

Uygun Fiyatlı Oteller

Dubai’ye ayırdığınız bütçenizin önemli bir bölümünü lezzetli yemeklere, alışveriş merkezlerine, eğlence sektörüne ayıracaksanız da uyun bütçeli konaklama yerleri var. Merkezi konumuyla  yerel bir otel zinciri olan Rove Hotels, Hampton by Hilton, Aloft, TRYP ve Citymax gibi birçok konaklama yerini de listenize ekleyebilirsiniz.   

 

Kiralık Ev ve Daireler

Ev ortamı şeklinde bir tatil planlıyorsanız da bunun için kiralık ev ve daireler mevcut. Bir ev konforunda otel daireleri de seçenekler arasında. Tatil bütçenize uygun alternatifler için detaylı araştırma yapabilirsiniz. 

Image by Christoph Schulz
bottom of page