top of page

Dubai'de Sanat

Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) yedi emirliğinden biri olan Dubai, yaratıcı yetenekleri ülkeye çekebilmek için Altın Vize uygulamasını üç yıldan 10 yıla çıkardı. 

Dubai, modern sanatı denemek ve geleneksel sanatın sonsuz harikalarını keşfetmek için fırsatlarla dolu bir şehirdir. Sergilerden galerilere, atölyelere, bu büyüleyici modern şehrin köklerini öğrenmek için pek çok şans var.

OS

The Safari Style Outlet'leri (OS) ziyaret edin ve Dubai'nin kültürel doruklarında gezintiye çıkın.

Tek bir yerde çok fazla kültür! Yarın OS'de yeni kıyafetler deneyin veya orijinal kilimler alın.

The Place Of Art

Hikayelerin yaratıcılıkla ortaya çıktığı Dubai'deki The Place of Art. Arka planda bir mimari ikon olan dünyaca ünlü ve gelişmekte olan sanatçılar stüdyoları, galerileri ve açık alanları sergiler, özel manzaralar, pop-up enstalasyonlar ve yaratıcı atölyelerle dolduruyor. Bu yeri deneyimlemenin pek çok yolu var. Ziyaretinizi planlarken seyahat ipuçları ve özel videolar izlemeyi unutmayın...

Alserkal Bulvarı

Sessiz sanatın dimdik durduğu yer. Karmaşık desenlerin hikayeler anlattığı yer. Huzurun karmaşık tasarımla buluştuğu yer. Yerin konuştuğu yerde konuşur… ve binalar belagatle gökyüzünde uçar.⁣⁣

Alserkal Bulvarı, keşfetmeniz için çok sayıda sergi, galeri ve enstalasyonla Dubai'nin en heyecan verici alışveriş merkezi ve kültür alanına ev sahipliği yapmaktadır. Bu tek destinasyonda 183'ün üzerinde sanatçıyla, şu anda herkes için sergilenen bir şey var.

Art Dubai

Dubai'nin 15 yıldır kültürel tarihinin en önemli noktası haline gelen Art Dubai, düzenlenen dünyanın en büyük art fuarları ve etkinlikleriyle tüm dünyanın gözünü üzerine çekiyor. Klasik sanatın yanı sıra dijital sanata da yer veren Art Dubai, sanat eserleri ve NFT'ler satın alıp, meta veri tabanındaki galerileri keşfedebiliyor.

Dubai Şehir Manzaralı
Sanat Galerisi
bottom of page